Лудогорец показа класа и взе победата в Етрополе при U17

4 Септември 2013, 14:14
(0) (0)
Прочетена: 2908 2

В среща от 4-я кръг на първенството на елитната юношеска група до 17 години, отборът на Чавдар /Етрополе/ загуби с 0:2 от лидера във временното класиране Лудогорец/Разград/. Мачът се игра от 10:30ч. на градския стадион в планинския град. Началото бе сравнително равностойно, но гостите от Разград бързо наложиха своето темпо на игра, показаха класа и почти непозволяваха на съперника да достига близо до тяхната врата. Домакините се опитаха да изравнят играта, но липсваше динамика в атаките, острота и самочувствие, които да доведат до успех. Под непрекъснатите наставления на своя треньор, момчетата на Лудогорец откриха резултата в 35-тата мин. на срещата, след липса на концентрация у вратаря на Чавдар. През второто полувреме отново се видя разлика в показаното от двата състава и се стигна до втори гол във вратата на етрополци. Крайният съдийски сигнал дойде при резултат 2:0 за Лудогорец, за които това е четвърта поредна победа и продължават да са водачи във временното класиране.