Любимец се реваншира в Етрополе с 3:1

31 Март 2013, 22:05
(0) (0)
Прочетена: 2592 1

В среща от 4-я пролетен кръг на първенството в единната „Б” ПФГ Чавдар допусна загуба от съседа си в класирането Любимец. През есента етрополци се наложиха с 2:1, като гости и днес съперникът им бе амбициран да си „отмъсти” за тази загуба и в крайна сметка успя. Още от самото начало двата отбора пропуснаха да открият съответно чрез Антон Недялков за гостите във 2-та мин. и Байрев за Етрополе в 15-тата.В 33-тата мин. капитанът Огнянов напредна от ляво по нападението и намери по чудесен начин Майкъл Тевия, който с точено премерен удар даде преднина за клуба от „града на дините”. Втората част започна ударно за домакините и в 49-тата мин. младежкият национал Ерик Почански би над напречната греда.В 65-тата мин. гостите удвоиха резултата след гол близнак на първия. Димитър Воденичаров напредна от ляво и намери непокрития Самир Аясс, който от непосредствена близост матира отново Владислав Митев. Шест минути по-късно „таранът”на Чавдар, Йордан Етов,върна своите в играта след хубав гол с глава. Точка на спора сложи капитанът на гостите Антон Недялков, в добавеното от съдията Стефан Павлов време, когато с техничен удар от границата на наказателното поле фиксира крайното Чавдар-Любимец 1:3. Така след този мач гостите от южния град продължават без загуба през пролетта, а етрополци през този период имат две победи и два неуспеха.

Състав на ПФК ”Чавдар” в този мач: Митев, Иванов, Стилиан Николов, Григоров, Димитров /46-тата Илиев, 62-та Мурадов/, Байрев, Игнатов, /73-тата Ченешков/, Цветанов, Почански, Стоилков, Етов.