Минимална победа на Чавдар над Сливнишки герой

12 Август 2012, 16:51
(0) (0)
Прочетена: 2283 0

Седмица преди началото на първенството, в единната „Б” ПФГ, Чавдар Етрополе изигра контролна среща със Сливнишки герой и взе минимална победа с 3:2. Двубоят между дългогодишните съперници се състоя  на  11 август/събота/ от 10.30ч. на градския стадион в Сливница, пред около 100 зрители. Двата отбора показаха добра игра и успяха да реализират почти всичките си атаки ,доказателство за което са отбелязаните попадения и в двете врати. Първият гол в срещата бе за гостите и дойде в 20-тата мин. ,когато точен с глава се оказа  Йордан Етов, но минути по-късно домакините изравниха, чрез много активния Нико Николов. Същият този футболист даде преднина за „героите” в 30-тата мин., когато бе изведен в предна позиция и би топката неспасяемо във вратата на етрополци. До края на първото полувреме състезателите на Чавдар имаха шанс да изравнят, чрез Иван Вълчанов, но това така и не се случи. От началото на втората част  гостите поеха инициативата и в 65-тата мин. Йордан Етов за втори път записа името си сред голмайсторите, с което изравни резултата. До края на срещата, двата състава си размениха доста положения, като в крайна сметка победата за Чавдар донесе младият Василев в 70-тата мин. Идната неделя, 19 август, когато е началото на първенството, Чавдар Етрополе гостува на Спартак Плевен, а първият съдийски сигнал е предвиден за 18.00ч.