Младшата на Чавдар излъга Черноморец 3:1

9 Март 2013, 18:28
(0) (0)
Прочетена: 1741 0

Днес /09 март/ бе подновено първенството в елитната юношеска група U17. От 10:30ч. етрополският Чавдар посрещна Черноморец/Бургас/ и многобройната публика на стадион ”Крушака” видя бърз и динамичен футбол, като в крайна сметка домакините се наложиха с 3:1. Още в 10-тата мин. резултатът бе открит за Чавдар, след като роденият в Сливен централен нападател Марин Петров с невероятно воле от границата на наказателното поле, направи  безпомощен стража на малките „акули”. Три минути по-късно, младежкият национал и капитан на Етрополе-Илиян Неделчев от дузпа удвои резултата. През втората час гостите от Бургас изравниха играта и още в самото начало намалиха, след като техния капитан с глава заби топката във вратата на Ивайло Сайков. В 54-татата мин за втори жълт и респективно червене картон, възпитаниците на бившия национален защитник Николай Кръстев останаха с човек по-малко. Вместо да се амбицират домакините допуснаха съперника да играе равностойно на тях. Но нещата си дойдоха на мястото две минути преди края, когато реферът отсъди втора дузпа за домакините и отново Илиян Неделчев записа името си сред голмайсторите за крайното Чавдар - Черноморец 3:1.