23 Юни, 10:40
(0) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 765 11

Повече от 1000 привърженици на Левски се събраха на Градския стадион в Правец, за да подкрепят отбора си в първата контрола от предсезонната подготовка. Столичният тим изигра мач срещу Спартак (Плевен), който се оказа успешен неофициален дебют за новия наставник Станислав Генчев.

Мачът започна динамично за "сините", които откриха резултата още в 6-ата минута с гол на юношата Преслав Бачев. Тимът продължи да доминира през първото полувреме, като вторият гол бе дело на Марин Петков, също юноша на клуба. Левски завърши срещата с победа 2:0, показвайки силно представяне под ръководството на Генчев.

Интересът към първата контрола бе голям, като над 1000 фенове на "сините" пътуваха до Правец, за да видят новите попълнение Алдаир, който започна като титуляр и бразилеца Мейкон. Привържениците на Левски са оптимистично настроени за предстоящия сезон, като се надяват новият треньор и младите таланти да донесат шампионската титла на отбора.