ОФК „Правец“ отново лидер в класирането

10 Март, 10:25
(0) (0)
Прочетена: 622 4

ОФК „Правец“ сгази Сините орли Своге в отложен мач от шестия кръг АОГ София Запад. С тази победа правчани отново са едноличен лидер в класирането с точка преднина пред втория Ком Годеч. Трети са свогенските орли.

След много силно първо полувреме ОФК „Правец“ не остави никакво съмнение кой ще е победител в срещата. Още преди почивката беше оформен крайния резултат от 4:0 и това беше най-малкото с което свогенци можеха да се приберат в съблекалнята. За победителите първи вкара Цветелин Цаковски. Това е десето попадение за нападателя този сезон и вече дели първото място при голмайсторите с Антон Димитров от Ком Годеч. Ивелин Данчев направи 2:0, а класиката оформи Владимир Тачев след силен удар с десния крак. След асистенция на Терминатора, Данчев вкара втория си гол в мача, с който оформи крайното 4:0. Второто полувреме темпото бе доста по-ниско, но правчани изпуснаха още няколко добри възможности.