Събота, 20 Април 2024, 09:49

ОФК "Правец" пречупи "Левски" (Елин Пелин) и завърши 7-и в първенството (СНИМКИ)

15 Май 2022, 16:21
(0) (0)
Прочетена: 1387 0

Мъжкият футболен отбор на ОФК "Правец" подпечата 7-ото си място в първенството на А ОГ София, след като надделя с минималното 1:0 над "Левски" (Елин Пелин) в мач реванш от плейофите за 7-8-ата позиция в четвъртата ни футболна дивизия за Софийска област. Двубоят се игра на 14 май в Правец.

След зрелищното 3:3 в Елин Пелин преди седмица, сега правчани имаха предимството да са отбелязали три голана чужд терен, но въпреки това излязоха за победа и я постигнаха.

Единственото попадение в мача падна в средата на второто полувреме, когато точен бе голмайсторът на ОФК "Правец" Цветелин Цаковски. Той се разписа след успешно изпълнен 11-метров наказателен удар.

С победата си момчетата на Христо Христов приключват участието си в тазгодишната кампания, завършвайки 7-и, а съперникът им в лицето на "Левски" (Елин Пелин), остава съответно на 8-ата позиция.

Ключови думи: ОФК "Правец" , футбол , А ОГ София - плейофи