ОФК „Правец“ разби Ком Годеч в дербито на АОГ София Запад

17 Март, 09:57
(0) (0)
Прочетена: 705 7

В един впечатляващ мач ОФК "Правец" тотално доминираше срещу ФК "Ком" Годеч в дербито на 11-ия кръг в АОГ София Запад. С шест попадения във вратата на противника, правчани спечелиха убедителното с 6:1 и увеличиха преднината си на върха на класирането и вече имат 31 точки - с 4 повече от годенчани.

Само 16 минути бяха необходими на отбора на Правец, за да си осигури победата, а резултатът вече беше 3:0. Ивайло Златев Терминатора откри головата сметка с удар с глава след центриране от фаул. Веднага след това Ивелин Данчев добави нови два гола, за да стане резултатът класически. След страхотен дрибъл Милен Василев Туфо добави четвърти гол, с който оформи резултатът на полувремето – 4:0.

Второто полувреме започна с гол за Ком Годеч, но силите им стигнаха само за това почетно попадение. Цветелин Цаковски отбеляза с глава и бързо върна преднината на Правец отново на 4 гола. В края на самия мач Цаковски асистира на Златев за шестото попадение.