ОФК “Правец” с четвърта поредна загуба, вратар получи червен картон

13 Май 2023, 21:04
(0) (1)
Прочетена: 1355 18

Отборът на ОФК “Правец” записа четвърта поредна загуба в плейофната фаза на “А” ОГ София 1-6 място от ОФК “Костенец” с 2:0 като домакин. В хода на срещата вратаря на домакините получи директен червен картон.

Двата отбора бяха равностойни в първото полувреме, като на почивката се оттеглиха без голове - 0:0.

Гостите откриха резултата в началото на второто полувреме чрез Кристиян Димитров. В средата на второто полувреме отново Димитров реализира второто си попадение в срещата, за да покачи аванса на своя тим - 2:0 за “Костенец”.

Стражът на домакините Цветелин Петков получи директен червен картон в 75-ата минута и остави “Правец” с десет души на терена.

След този двубой тимът на ОФК “Правец” остава на последната позиция с 4 точки, докато ОФК “Костенец се изкачва на третото място преди да се изиграят всички двубой от плейофната фаза на “А” ОГ София.

Ключови думи: ОФК "Правец" , ОФК Костенец