ОФК "Правец" с класика срещу ФК "Козаро" в дербито на АОГ Запад

19 Май 2019, 21:32
(0) (0)
Прочетена: 2402 9

Тази събота се изигра дербито на 17 кръг на АОГ Запад между отборите на ОФК "Правец" и ФК "Козаро". Срещата беше много важна и за двата отбора с оглед битката за третото място. Футболистите на Христо Христов показаха повече класа и заслужено спечели срещата по категоричен начин.

През първата част головете липсваха, като за това помогна и съдията, като отмени гол на домакините. Отбора на Правец владееше топката и контролираше напълно случващото се на терена. През втората част герой за отбора домакин се превърна влезлия като резерва Валери Данов. Не бяха минали и пет минути от както стъпи на зеления килим, беше най съобразителен в наказателното поле и забоде топката неспасяемо във вратата на гостите. Данов раздвижи нападението на правчани и не след дълго успя да вкара и втори гол. До края на срещата още един гол за домакините отбеляза Мартин Методиев. Краен резултат 3:0. Така правчани затвърдиха третата си позиция.

В последния кръг Правец имат тежко гостуване на ФК "Драгоман", докато Козаро са домакини на ФК "Ком" Годеч в пряка битка за четвъртото място.

Ключови думи: ОФК "Правец"