ОФК “Правец” със загуба в дербито за второто място от “Ком-98” Годеч

19 Март 2023, 22:33
(0) (0)
Прочетена: 873 5

Отборът на ОФК “Правец” записа минимална загуба с 0:1 в от “Ком-98” Годеч в дербито за второто място в “А” ОФГ - София Изток. Срещата се игра ня стадиона в Годеч.

Слабо първо полувреме за “Правец”, като домакините отбелязаха за 1:0 след центриране от фаул и разбъркване в наказателното поле. До края на полувремето ФК “Ком-98” Годеч имаха още една ситуация за гол, но пропуснаха.

Второто полувреме започна много по-добре от първото за ОФК “Правец” , като възможности да изравнят имаха Цветелин Цаковски, капитанът Теодор Бочев и Ивайло Златев - Терминатора. Също така отборът на “Правец” имат претенции за две неотсъдени дузпи срещу Неделин Костадинов и Милен Василев - Туфо.

Ключови думи: ОФК "Правец"