ОФК “Правец” загуби от ОФК “Костенец” в голово шоу

29 Април, 09:22
(0) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 851 5

В последния мач от кръга на плейофната фаза на Аматьорската общинска група (АОГ) София, ОФК “Правец” се изправи срещу водача в класирането, ОФК “Костенец”, като записа загуба с 4:2.

Мачът се игра в динамично темпо с доста напрегнати моменти пред двете врати. Домакините успяха да поведат в резултата още в края на първото полувреме.

Втората част започна със силни минути на ОФК “Правец”, които успяха да стигнат до изравнително попадение. Иван Касапов отбеляза след центриране в наказателното поле. Въпреки усилията на гостите, отборът на “Костенец” успя да вкара още три попадения и да утвърди своята победа. В края на мача, Ивайло Златев добави още един гол за домакините, оформяйки крайния резултат 4:2 в полза на ОФК “Костенец”.