Осми пореден мач без победа за Рилски спортист

24 Март, 12:57
(1) (0)
Самоков - Спорт
Прочетена: 202 0

Септември (София) II записа важна победа с резултат 2:0 срещу Рилски спортист в сблъсък от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига. Този успех представлява деветата победа за младежкия отбор на Септември от началото на първенството.

След първото полувреме, което завърши без голове, Борислав Маринов се превърна в герой за домакините, като вкара двата гола за отбора си във втората част на мача. Първият гол на Маринов дойде в 60-ата минута, а вторият - само осем минути по-късно, в 68-ата минута. Този успех бе от съществено значение за Септември II.

Срещата означава осми пореден мач без победа за Рилски спортист, който за този период записа две равенства и шест загуби.

В класирането след този мач, Септември (София) II се нарежда на 11-то място с 33 точки, докато Рилски спортист е на 7-ма позиция с 38 точки.

В следващия кръг Рилски спортист ще бъде домакин на лидера в групата - Миньор Перник, докато дубълът на Септември ще има почивен ден, след разпада на Чавдар Етрополе.