Отборите на ОФК Костинброд и Пирин (Разлог) направиха зрелищно равенство

28 Март 2022, 12:15
(0) (0)
Костинброд - Спорт
Прочетена: 627 0

Отборите на ОФК Костинброд и Пирин (Разлог) направиха зрелищно равенство 3:3 на стадион “Бенковски”, в град Костинброд, в мач от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига.
Владимир Каптиев даде аванс на домакините в 11-ата минута, но Петър Попадийн изравни в последните секунди на първата част (45’).През втората част Костинброд вкара нови два гола, дело на Илия Петков и Владимир Каптиев, с което резултатът стана 3:1. Гостите обаче показаха зъби и успяха да изравнят.
Николай Хаджиниколов реализира дузпа в 76-ата минута, а секунди преди края Росен Падарев донесе точката на тима от Разлог.
С тази точка ОФК “Костинброд-2012” събира в актива си 25 точки и заема 17-ата позиция.
Пирин от своя страна продължава лошата си серия от 6 поредни срещи без победа, като има 31 пункта и се намира на 11-ото място.