Понеделник, 8 Юни 2026, 02:52

ОУ "Васил Левски" - с. Видраре се включи в кампанията "Върни моя при-ятел в училище"

22 Април 2013, 18:29
(0) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 3030 1


ОУ “Васил Левски “ - с. Видраре се включи в кампанията “Върни моя при-ятел в училище”, която се реализира по проект “Образованието преди всичко”.
Тук седмицата започна с рисунка “Моят приятел”. Целта е, рисувайки приятел, детето  да  се замисли за него - къде е той, идва ли редовно на училище, има ли проблеми, как живее, как да му помогнем да е редовен ученик. От рисунките гледаха весели момчета и момичета, защото в този ден всички приятели бяха на училище. Ако по веригата ученик - родител -  учител - общественост  всички си подадем ръце, може би ще върнем някого в училище, ще направим едно добро, което след години ще се върне към родината ни. Днешният ден така започна, за
 да продължи  утре с нова инициатива, за която ще прочетете … на 23.04.13 г.
Станете и вие част от тази хуманна  кампания. Може да не решите проблема на 100 %, но поне ще заострите вниманието върху него … и току виж на вашите училищни  врати се появи някой …. “нов” ваш ученик.
         
Добре дошли при нас!
 
 
БН


Източник: http://balkanec.bg

Коментари (1)

  • 1.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete