Първа загуба за кадетките на „Балкан”

5 Февруари 2012, 13:16
(0) (0)
Прочетена: 3063 1

Днес отборът на „Балкан” загуби от баскетболистките „Шампион 2006” с 48 – 57 при гостуването си в София. „Зелените” кадетки изиграха много слаба първа част. Въпреки силната последна част, те не успяха да се върнат в мача и да запишат победа. Срещата се проведе днес от 11:30 ч. в зала „Славия” - София.

Възпитаничките на треньорката Стефка Славова изиграха две контроли от началото на 2012 г.. При първото си гостуване на „Шампион 2006”, двата отбора не излъчиха победител, защото резултат не се водеше. Във второто си гостуване, Балкан записа победа над „Академик”- Пловдив с 57-50 точки.

Днес баскетболистките от Ботевград ще играят общо два мача в зона Витоша. Втората среща е със „Славия” и ще започне от 14:00 ч.. Очаквайте по-късно днес подробности и от този мач.