Победа за Чавдар при старта на първенството

6 Август 2023, 16:11
(0) (1)
Прочетена: 587 3

На 5-ти август започна първенството на Югозападната Трета лига. „Чавдар” Етрополе бе домакин на първата среща , която се проведе на Централния стадион в спортен комплекс „Чавдар” .
В 5-та минута Николай Ботев откри резултата за домакините ,а малко по-късно в 30-та минута след изпълнение на пряк свободен удар, точен за етрополци бе Борис Димитров, Две минути след почивката "Чавдар" вкара своето трето попадение в мача, чрез Ивайло Марков. В 75-та минута гостите от София върнаха един гол.
Минути преди края на мача, след бърза контраатака Кирил Янакиев в 89-та минута отбеляза за етрополци крайното 4:1.