Победа за Чавдар в последната контрола пред погледа на Христо Стоичков

30 Юли 2023, 14:43
(0) (1)
Прочетена: 765 3

"Чавдар" победи "Левски II" с 3:0. Преди началото на срещата бе представен официално тима на Етрополе, а на стадиона присъстваха Кмета на Община Етрополе Димитър Димитров, футболната легенда Христо Стоичков и Елин Топузаков.
Минути след началото на мача Николай Ботев излезе сам срещу вратаря на Левски и бе фаулиран от него, а главния съдия отсъди дузпа, която бе изпълнена от Ивайло Марков, но стража на Левски я спаси.
Николай Ботев откри резултата в 15-та минута, след като проби защитата на гостите от София по десния фланг. В 33-ата минута вратата на етрополци бе застрашена, но вратаря Слави Петров спаси топката.
След почивката, в 84-ата минута Георги Иванов вкара второто попадение в мача в полза на етрополци.
В 86-та минута Калоян Радков оформи крайния резултат от 3:0 след изпълнението на пряк свободен удар.