“Ракитин” громи “Пирдоп” с 8 гола

5 Ноември 2022, 17:52
(2) (0)
Прочетена: 1213 4

ФК “Ракитин” Трудовец победи ФК “Пирдоп” с разгромното 8:1 в мач от 7-ия кръг на А ОФГ София Изток.

ФК “Ракитин” откри резултата чрез своя капитан Красимир Алипиев, а Радослав Зарев покачи за 2:0 след точно изпълнена дузпа, дошла след игра с ръка в наказателното поле. Антон Димитров на два пъти бе точен, а Костадин Насков се разписа за категоричното 5:0, като това бе резултата през първото полувреме.

Второто полувреме “Ракитин” отново доминираше на терена и закономерно отбеляза нови три попадения, които бяха реализирани от Красимир Алипиев, Костадин Насков и Антон Димитров. В самия край на двубоя гостите от “Пирдоп” отбелязаха почетното си попадение за 8:1.

В следващият кръг тимът на Янко Узунов гостува на ФК Левски Долна Баня, все още не е определено мястото където ще се играе.

Ключови думи: ФК ”Ракитин" (Трудовец)