“Ракитин” победи дублиращият тим на “Ботев” Ихтиман

27 Ноември 2022, 10:38
(0) (0)
Прочетена: 877 1

Отборът на “РакитинТрудовец взе важна победа при гостуването си на дублиращия тим на “БотевИхтиман с 0:1, като гост.

Гостите от Трудовец откриха резултата в средата на второто полувреме чрез Антон Димитров, който получи топката след страхотен пас на Веселин Шекеров, като това е единственото попадение в двубоя.

През първото полувреме “Ракитин” бе по-активния тим, като създаде няколко опасни положения за гол. През втората част имаше леко напрежение около двата тима, но “Ракитин” успя да запази резултата и да вземе победата с 1:0.

В следващата събота на 3.12 от 14:00 ч. “Ракитин” ще домакинства на ОФККостенец” за последен мач от календарната 2022 г:

Ключови думи: ФК ”Ракитин" (Трудовец)