"Ракитин" с категорична победа срещу "Ком 98" Годеч

23 Април 2023, 23:56
обновена на 24 Апр 2023
(0) (0)
Прочетена: 978 0

Отборът на "Ракитин" Трудовец спечели с категоричното 3:0 срещу "Ком 98" Годеч в първи мач от плейофната фаза на "А" ОГ София 1-6 място.

Двата отбора започнаха много силно в началото, като предложиха здрава битка на терена. В средата на полувремето след центриране от ъглов удар, отбитата топка попадна в Миролюб Георгиев, който с много техничен удар откри резултата за 1:0.

Малко преди почивката след страхотен извеждащ пас на Антон Димитров към Костадин Насков, като последния се озова очи в очи с вратаря на гостите и вкара за 2:0. В последната минута на полувремето Милослав Павлов спаси най-чистата възможност за гостите и така запази резултатът  непроменен, 2:0 за трудовчани.

През второто полувреме домакините отново контролираха играта, а в средата на втората част Костадин Насков изведе Антон Димитров, за да оформи крайното 3:0.

В следващия кръг отбора на "Ракитин" гостува на "Петърч" на 30.04. от 16:00ч.