Вторник, 16 Април 2024, 11:44

"Ракитин" (Трудовец) се справи с "Рилец" (Говедарци) в последния си мач за 2021 година (ВИДЕО)

27 Ноември 2021, 20:42
(0) (0)
Прочетена: 1340 5

Мъжкият футболен отбор на "Ракитин" (Трудовец) закри футболната година с победа, след като се наложи с 2:0 при домакинството си на "Рилец" (Говедарци) в последния си мач за календарната 2021 година.

Трудовчани контролираха двубоя през целия му развой и се поздравиха с победата напълно заслужено. Срещата, която бе част от 10 кръг на А ОГ София - Изток, се игра на стадион "Ракитин" в Трудовец.

В средата на първото полувреме домакините поведоха в резултата. Миролюб Георгиев изведе чудесно Антон Димитров, който се възползва по най-добрия начин от подаването и реализира за 1:0. В средата на втората част трудовчани удвоиха. Отново в основата на попадението стояха същите футболисти.

Миролюб Георгиев този път се отчете с добро изпълнение от фаул, което бе отразено от вратаря на гостите, а при последвалата добавка Антон Димитров се разписа за 2:0. В оставащото време до края на срещата трудовчани можеха да направят победата си по-изразителна, но пропуснаха няколко възможности.

По този начин, "Ракитин" се върна на второто място в класирането с 21 точки, на 1 зад лидера ОФК “Костенец".

Ключови думи: ОГ София Изток , ФК ”Ракитин" (Трудовец) , сезон 2021/22