“Ракитин” Трудовец стартира пролетния полусезон с разгромна победа в Нови хан

5 Март 2023, 20:10
(1) (0)
Прочетена: 1298 1

Отборът на “Ракитин” Трудовец стартира по страхотен начин пролетния полусезон в А ОФГ - Запад, като днес спечелиха гостуването на “Спортист” в Нови хан с разгромното 0:5.

Резултатът беше открит от Костадин Насков след асистенция на Радослав Зарев в началото на мача. Антон Димитров се разписа в 25-ата минута за 0:2, след като открадна топката от защитата на противниковия отбор. В края на полувремето,  гола на Успокоението беше отбелязан от Дени Костадинов след бърза атака и извеждащ пас от Веселин Шекеров.

Първото полувреме завърши при резултат 0:3 за “Ракитин”.

Второто полувреме започна с втори гол на Антон Димитров в мача. В средата на второто полувреме Антон Димитров наниза хеттрик във вратата на “Спортист”, за да завърши мача 0:5

”Ракитин” Трудовец заема втората позиция във временното класиране на “А” ОФГ - Запад.

Ключови думи: ФК ”Ракитин" (Трудовец)