С рекорден брой състезатели - 21, заминаха представителите на ботевградския клуб по олимпийско таекуондо "Сунг Ри", за да вземат участие в международен турнир по таекуондо в Ниш (Сърбия). Те бяха лично изпратени от своя президент Цветан Миньовски днес. В силния международен турнир участие ще вземат над 850 състезатели от цял свят. Конкуренцията ще бъде наистина убийствена, като от треньорския щаб изразиха своето задоволство, че в елитното мероприятие сили ще могат да премерят толкова голям брой представители на клуба. Очакванията са за едно достойно представяне и придобиване на ценен опит за кадрите от "Сунг Ри".
Екипът на "Балканец" пожелава успех на всички състезатели от "Сунг Ри" и техните треньори!
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 9.06.2026г. 15:59 | Търси
Публикувано на 9.06.2026г. 04:23 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 04:17 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Семейна снимка ли са си направили? Бащи, деца, всички са състезатели.
Явно те е яд от чуждите успехи, нищо де и ти си с титла топ пр....
Експерименти ли си правиш, #2? Ако има нещо важно, го напиши. Не се прави на по-прост.
Браво!!!
Браво на дечицта
В Ботевград само баскетбола е сериозен спорт и само за него има пари.
Talanti !!! Uspeh
И са се представили достойно! Браво на всички!
Топ състезатели , с най-добрите треньори !!! Успех и само напред и нагоре !!!!0