Резултати и класиране след 11 кръг на ОГ София Запад

31 Март 2019, 17:08
(0) (0)
Прочетена: 1934 0

„Спортист” Драговищица – „Драгоман” 1:2 ГМ: 1:0 - 68мин. Милен Христов, 1:1 - 90мин. Димитър Алексиев, 1:2 - 92мин. Васил Борисов.
„Ком” Годеч – „Торнадо” Безден 6:0 служебно - прекратен в 70 минута при 3:2 когато футболисти на гостите нанасят удари по съдията.
„Искър” Лакатник – „Козаро” Скравена 7:3 “Искър” поведоха с 2:0 с голове в 4 и 24 мин. Гостите намалиха на 2:1 в 27 мин. 3:1 стана в 44 мин. Така и завърши първото полувреме. През второто полувреме домакините вкараха още 4 гола, а „Козаро” още два за крайното 7:3. Хеттрик за "Козаро" направи Тошко Димов.
„Петъч” – „Зенит” Церово 8:0 служебно Гостите се явяват само с 10 човека и изиграват само първото полувреме което завършва 5:0. Голмайстори: Анатолий Зарков – 2, Наско Михайлов, Пресиян Първанов, Венцислав Марков.
„Костинброд” – „Правец” 4:3 На полувремето резултата бе 2:2. В началото на второто полувреме „Правец” поведе с 3:2, но в крайна сметка домакините вкараха още два гола и обърнаха мача в своя полза.

След изиграването на кръга "Ком" Годеч излезе на 3-то масто задменавайки "Козаро" Скравена и "Правец".