Резултати след срещите от 11-тия кръг на АФЛ Ботевград

21 Февруари 2016, 20:37
(0) (0)
Прочетена: 2750 11

Днес се изиграха срещите от 10-тия кръг на АФЛ Ботевград.

Още първата среща беше голямото дерби на кръга между отборите на Върколаците Лев Инс и Север. Отбора на Върколаците отново беше в доста намален състав. До средата на първата част и двата отбора имаха доста добри възможности за гол, но блестящи намеси на вратарите запази мрежата им суха. Все пак гола за Върколаците падна, негов автор беше Андрей Андреев. Така завърши и първата част. През втората част отбора на Върколаците доминираха на терена, но вместо да вкарат втори гол и да решат мача в своя полза, те допуснаха една грешка и отбора на Север изравни, автор на гола стана Радко Асенов. Последва поредната серия от блестящи намеси на Цветомир Кацарски. Малко преди края Стоян Боновски даде отново преднина на своя отбор. Отбора на Север до последните минути атакуваше, но не успя да стигне до гол. Така отбора на Върколаците си върна за загубата. Краен резултат 2:1. Може да проследите срещата минута по минута тук

Следваща среща беше не по-малко атрактивна. Един срещу друг се изправиха отборите на Аутсайдерите и Бате Борисов, и двата отбора навлизат във форма и могат да изненадат всеки противник. Срещата беше доста равностойна и първата част завърши при резултат 1:1. Голмайстор за Бате Борисов беше Тихомир Петков, а за Аутсайдерите -  Кристиян Иванов. През втората част двата отбора си размениха по един гол и в крайна сметка си поделиха точките. Краен резултат 2:2. Може да проследите срещата минута по минута тук

Третата среща за деня беше между отборите на Микроак и Изток 2014. Двата отбора се намираха един до друг в класирането и срещата беше много важна. През първата част футболистите не успяха да си отбележат гол и тя завърши при равенство. През втората част не се промениха много нещата, като срещата беше изпълнена с много единоборства. Все пак отбора на Изток успя да вкара, чрез Марин Данчев, като този гол се оказа достатъчен да вземат трите точки. Може да проследите срещата минута по минута тук

Четвъртата среща беше между отборите на Олимпик Ботевград и Преслав. През първата част двата отбора си размениха по един гол и никой не успя да вземе надмощие над противника. Точен за отбора на Олимпик беше Иван Благоев, а за отбора на Преслав - Валентин Цоков. Така завърши и първата част. През втората част продължи добрата игра и на двата отбора, но по-голям шанс пред гола имаше отбора на Олимпик и успя да измъкне победата. Точни за победителите бяха Мартин Методиев с два гола, един вкара  - Борислав Богданов. За отбора на Преслав точен беше Иван Манов. Краен резултат 4:2. Може да проследите срещата минута по минута тук

Последната среща също се очакваше с голям интерес. Един срещу друг се изправиха отборите на Мургаш Врачеш и Сенсата. През първата част отбора на Мургаш успя да си осигури добра преднина в резултата с голове на Здравко Атанасов два и Ивайло Златев един. Лидера на отбора на Сенсата - Радослав Зарев успя да върне едно попадение. Полувремето завърши при резултат 3:1 за Мургаш. През втората част още в самото и начало Радослав Зарев вкара и втори гол и направи мачът още по интересен. В края на срещата силите на Сенсата не стигнаха да изравнят резултата. Мургаш успя да реши мача в своя полза с нов гол на Здравко Атанасов и Цветелин Цаковски. Краен резултат 5:2. Може да проследите срещата минута по минута тук

Статистика, предстоящи срещи, както и да следите мачовете на живо, може да намерите тук

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2015