Резултати след срещите от 12-тия кръг на АФЛ Ботевград

28 Февруари 2016, 17:43
(0) (0)
Прочетена: 2754 9

Днес се изиграха срещите от 12-тия кръг на АФЛ Ботевград. Още първата среща беше изключително интересна между Бате Борисов и Север. Двата отбора направиха много добър мач за наблюдаване и чак след средата на втората част се реши победители. През първата част отбора на Север успя да си осигури добра преднина от два гола дело на Ангел Бадев и Радко Николаев. Втората част отбора на Бате Борисов се опита да обърне мача, но нямаха късмет пред гола, докато отбора на Север успя да вкара и трети гол отново на Ангел Бадев и така предреши мача. До края Марян Ангелов вкара още два гола. Краен резултат 0:5. Може да проследите срещата минута по минута тук

Втората среща един срещу друг се изправиха отборите на Сенсата и Олимпик Ботевград. През първата част имаше само един отбор на терена и това беше на Сенсата, който си осигуриха много комфортна преднина от четири гола дело на Георги Георгиев, Добри Минтов и два гола на Радослав Зарев. През втората част отбора на Олимпик се стегна и успя да се върна в мача с два гола на Иван Цагарски и Петър Борисов. Все пак отбора на Сенсата взе трите точки, като победния гол беше дело на Петър Ташев. Краен резултат 5:4. Може да проследите срещата минута по минута тук

Третата среща беше между отборите на Върколаците Лев Инс и Микроак. В отбора на Върколаците имаше няколко отсъстващи играчи като Иван Редовски и Борис Райчев, докато отбора на Микроак беше в оптимален състав. Мачът започна в типичен стил за Върколаците като те натиснаха своя противник още от самото начало. Голът не закъсня, като негов автор беше Красимир Алипиев. Няколко минути след това последва и втори гол, дело на Васил Григоров. До края на първата част Въколаците решиха всичко в своя полза с три гола на Андрей Андреев и по един на Димитър Георгиев и Николай Джезов. През втората част отбора на Микроак успя да навакса част от пасива с хеттрик на Йордан Йорданов - Лео Дачи и по един гол на Любомир Кирилов и Здравко Цветков.През втората част Радослав Петров вкара осми гол за Върколаците. Краен резултат 8:5. Може да проследите срещата минута по минута тук

Предпоследната среща беше между отборите на Изток 2014 и Мургаш Врачеш. Срещата се очакваше с голям интерес, но не оправда очакванията. Играта на отбора на Изток не тръгна и Мургаш разгромиха своя противник. Точни за отбора на Мургаш бяха с четири гола на Здравко Атанасов, два на Цветелин Цаковски и един на Христо Денкин. Краен резултат 7:0. Може да проследите срещата минута по минута тук

Последната среща беше между отборите на Преслав и Аутсайдерите. Отбора на Аутсайдерите успя да вземе така важните три точки. Автор на головете за победителите бяха Цветан Василев, Злати Томов, Йордан Василев, Стефан Влахов и Владислав Вушев. За отбора на Преслав точни бяха Петър Ангелов и Бенчо Бенчев. Краен резултат 2:5. Може да проследите срещата минута по минута тук

Статистика, предстоящи срещи, както и да следите мачовете на живо, може да намерите тук

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2015