Резултати след срещите от 13-тия кръг на АФЛ Ботевград

6 Март 2016, 16:02
(0) (0)
Прочетена: 2872 6

Днес се изиграха срещите от 13-тия кръг на АФЛ Ботевград. В първия двубой отбора на Север не допусна изненада и взе трите точки срещу отбора на Преслав. Момчетата от Север през по-голяма част от мача контролираха играта, докато отбора на Преслав показа много добри футболни качества. И трите гола за отбора на Преслав бяха след много добри атаки. Точни за победителите бяха Радко Асенов с пет гола, по един вкараха Спас Спасов, Марян Ангелов и Димитър Георгиев. За отбора на Преслав точни бяха Иван Манов, Лазар Мичов и Бенчо Бенчев. Краен резултат 8:3. Може да проследите срещата минута по минута тук

Във втората среща един срещу друг се изправиха отборите на Върколаците Лев Инс и Изток 2014. През първия сезон отбора на Върколаците измъкна победата в последната минута. В днешната среща в отбора на Върколаците липсваха почти всички основни играчи на отбора, докато отбора на Изток беше в пълен състав и готов за истинска битка. Срещата започна много спокойно и за двата отбора и липсваха грубите единоборства. Играта се концентрираше в центъра и липсваха головите положения и пред двете врати. В края на първата част Ивелин Цветков беше изведен очи в очи с вратаря на Върколаците, но не успя да го преодолее. Първата част завърши при равен резултат. През втората част положението на терена не се промени, дебнеха се кой пръв ще направи грешка. Все пак отбора на Върколаците откри резултата с гол на Андрей Андреев. До края на мача и двата отбора се откриха повече и головите положение не липсваха. Отбора на Върколаците Лев Инс измъкна трите точки. Краен резултат 1:0. Може да проследите срещата минута по минута тук

Третата среща противопостави един срещу друг отборите на Микроак и Бате Борисов. Отбора на Бате Борисов в пореден мач играе без смени и това винаги оказва влияние върху играта им. Момчетата от Микроак бяха в пълен състав. Срещата започна спокойно, като първи до голово положение стигнаха Микроак, но Здравко Цветков пропусна. Момчетата на Бате Борисов се бяха подредили добре и спираха всички опити на Микроак да стигнат да вратата им, докато на контраатака успяха да създадат доста добри положения, само липсата на шанс ги лиши от гола. Здравко Цветков при втория си шанс успя да вкара за отбора на Микроак. Така завърши и първата част. В началото на втората част отново Здравко Цветков успя да увеличи преднината на своя отбор. След този гол играта на Бате Борисов се разстрой и Здравко Цветков оформи своя хеттрик с което реши мача. До края по един гол вкараха още Кристиан Василев и Йордан Йорданов. Здравко Цветков вкара и четвърти гол с което затвърди отличната си игра в мача. Краен резултат 6:0. Може да проследите срещата минута по минута тук

Предпоследната среща беше между отборите на Олимпик Ботевград и Мургаш Врачеш. Отбора на Мургаш успя да вземе трите точки и е неотлъчно зад лидера в лигата. Отбора на Олимпик в пореден мач показа добра игра, но липсата на шанс ги лиши от точката. Първата част завърши с преднина от един гол за отбора на Мургаш, негов автор беше Николай Сърновски. В средата на втората част Здравко Атанасов успокой съотборниците си след като успя да вкара втори гол. До края на срещата Ивелин Данчев и Цветелин Цаковски оформиха крайния резултат 0:4. Може да проследите срещата минута по минута тук

Последната среща беше между отборите на Аутсайдерите и Сенсата. Отбора на Сенсата нямаше никаквъ проблеми и лесно спечели трите точки. В пореден мач Радослав Зарев се отличи за отбора на Сенсата, като вкара и осем гола. Другите два гола за победителите бяха дело на Петър Ташев и Васко Василев. За отбора на Аутсайдерите точни бяха Кристиян Иванов и Валери Кръстев. Краен резултат 2:8. Може да проследите срещата минута по минута тук

Статистика, предстоящи срещи, както и да следите мачовете на живо, може да намерите тук

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2015