Резултати след срещите от 14-тия кръг на АФЛ Ботевград

13 Март 2016, 21:18
(0) (0)
Прочетена: 2240 4

Днес се изиграха срещите от 14-тия кръг на АФЛ Ботевград. Лошото време не попречи на отборите да покажат добра игра на терена.

В първата среща един срещу друг се изправиха отборите на Сенсата и Север. И двата отбора се намират в страхотна форма и направиха много силен мач. Отбора на Север през първата част се възползва много добре от възможностите си за гол и успя да поведе с голове на Радко Асенов и Ангел Бадев. През Втората част отбора на Сенсата се върна в играта с гол на Радослав Зарев. Тъкмо когато отбора на Сенсата беше в подем, Ангел Бадев отново върна комфортната преднина за отбора на Север. До края на срещата двата отбора си размениха по един гол, отбора на Север успя да спечели важни три точки. Краен резултат 2:4. Може да проследите срещата минута по минута тук

Втората среща за деня беше между отборите на Изток 2014 и Олимпик Ботевград. През първата част мачът беше много равностоен, и двата отбора се надяваха на грешка за да успеят да вкарат гол. Все пак гола падна в 21-вата минута, като автор беше Димитър Харалампиев за отбора на Изток. Така завърши и първата част. През втората част Изток успяха да се доберат до комфортна преднина, която задържаха до самият края на мача. Точни за победителите бяха Марин Данчев реализира хеттрик, Димитър Харалампиев вкара два гола, един добави и Неделин Костадинов, за отбора на Олимпик - точен беше Иван Цагарски. Краен резултат 6:2. Може да проследите срещата минута по минута тук

Третата среща беше между отборите на Преслав и Микроак. Страхотно дерби се получи на терена. И двата отбора направиха мача интересен до последните минути. В срещата не липсваха и голове. През първата част по-добри бяха отбора на Микроак, но момчетата от Преслав винаги се раздават до последната минута и през втората част успяха да наваксат изоставането. Две минути преди края резултата беше равен. Все пак отбора на Микроак успя да спечели с общ резултат 8:10. Точни за победители бяха седем гола на Радослав Цветанов, Нейко Нейков, Крестиян Найденов и Здравко Цветков по един. За отбора на Преслав точни бяха Петър Цоков, Бенчо Бенчев и Мартин Ангелов с по два гола, по един вкараха Валентин Цоков и Иван Манов. Може да проследите срещата минута по минута тук

Предпоследната среща отбора на Мургаш Врачеш разгроми Аутсайдерите с 18:3. За победителите с десет гола се отличи Цветелин Цаковски, четири гола на Ивайло Златев, Райко Влъчков два и по един на Марин Георгиев и Мирослав Захариев. За отбора на Аутсайдерите точни бяха Кристин Ценев, Владислав Вушев и Константин Радков. Може да проследите срещата минута по минута тук

В последния двубой Върколаците Лев Инс също нямаха проблем с отбора на Бате Борисов и постигнаха категорична победа. Хеттрик реализира Стоян Боновски, по два гола вкараха Иван Редовски, Андрей Андреев и Пламен Данчев, по един добавиха още Николай Джезов и Ивайло Иванов - Кехмата. За Бате Борисов точни бяха - Тодор Тодоров, Николай Бончев и Ивайло Борисов. Краен резултат 11:3. Може да проследите срещата минута по минута тук

Статистика, предстоящи срещи, както и да следите мачовете на живо, може да намерите тук

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2015