Резултати след срещите от 15-тия кръг на АФЛ Ботевград

20 Март 2016, 17:25
(0) (0)
Прочетена: 2485 11

Първаа среща от 15-тия кръг противопостави един срещу друг отборите на Микроак и Сенсата. Двата отбора бяха в пълни състави и бяха готови за истинска битка на терена. Отбора на Микроак се нуждаеше от победа, за да може да намали преднината на своя конкурент за 4-тото място, а именно отбора на Сенсата. Срещата започна много добре за Сенсата, като още в петата минута Петър Ташев успя да изведе своя отбор. До края на първата част двата отбора има доста положения за гол, но не успяха да вкарат. През втората част отбора на Микроак заигра по-добре и успя в рамките на 6 минути да направи пълен обрат. В 32-рата минута Здравко Цветков изравни резултата, а в 38-мата Радослав Цветанов изведе своя отбор напред. Отбора на Сенсата се опита да се върне в мача но в 42-рата минута Йордан Йорданов - Лео Дачи увеличи преднината на Микроак. До края на срещата силите на отбора на Сенсата стигнаха за още един гол дело на Видин Велчев в последната минута. Краен резултат 3:2. Може да проследите срещата минута по минута тук

Вторат среща между Бате Борисов и Изток 2014 също се очакваше с голям интерес и двата отбора показват добри игри. Отбора на Изток се нуждаеше от задължителни три точки, ако иска да запази мястото си в класирането. Още от самото начало отбора на Изток успя да наложи своя стил на игра и бързо дръпна в резултата. До края на първата част бяха натрупали солидна преднина от четири гола. През втората част тотално довършиха своя противник. Краен резултат 1:12. Точни за отбора на Изток бяха Марин Данчев с пет гола, четири гола на Димитър Харалампиев и хеттрик на Иван Иванов. Почетния гол за Бате Борисов отбеляза Тодор Маринов. Може да проследите срещата минута по минута тук

Следващата среща беше между отборите на Аутсайдерите и Олимпик Ботевград. Много важна среща за момчетата от Олимпик и те подходиха много сериозно към нея. Още в първите пет минути успяха да вкарат два бързи гола дело на Иван Цагарски. Малко след това Мартин Методиев направи резултата класически. До края на първата част Кристиян Иванов върна едно попадение за Аутсайдерите. Полувремето завърши при резултат 1:3. Втората част отново започна по-добре за отбора на Олимпик, като още със започването Иван Цагарски върна комфортната преднина на своя отбор. След гола Олимпик Ботевград се отпуснаха и за малко да допуснат пълен обрат. Пет минути преди края преднината им беше само един гол 3:4, като нови два гола вкара Кристиян Иванов. Все пак Олимпик спечели трите точки с четвърти гол на Иван Цагарски. Краен резултат 3:5. Може да проследите срещата минута по минута тук

Предпоследната среща беше между отборите на Върколаците Лев Инс и Преслав. Срещата премина изключително коректно и двата отбора изиграха добър мач. Очаквано отбора на Върколаците спечелиха трите точки с общ резултат 9:4. Точни за победители бяха Красимир Алипиев с пет гола, Стоян Боновски и Борис Райчев по два. За отбора на Преслав точни бяха Валентин Цоков с два гола, по един вкараха и Бенчо Бенчев и Иван Манов. Може да проследите срещата минута по минута тук

Последната среща беше дербито на 15-тия кръг между отборите на Север и Мургаш Врачеш. И двата отбора бяха в пълни състави като се очакваше истинско зрелище на терена. Срещата започна добре за отбора на Север но добрите изяви на вратаря на Мургаш ги лиши от гола. В края на първата част Ивелин Данчев беше оставен непокрит и той с много точен и силен удар преодоля вратаря на Север. Този гол повлия много лошо на отбора на Север и минута преди края на полувремето допуснаха и втори гол дело на Ивайло Златев. През втората част Гаврил Спасов получи втори жълт и респективно червен картон, което разстрой защитата на Север. Мургаш се възползваха от това и до края на мача разгромиха своя съперник. До края Цветелин Цаковски и Ивайло Златев вкараха по три гола, по един добавиха Здравко Атанасов и Григор Стойчовски. Краен резултат 0:10. Може да проследите срещата минута по минута тук

Статистика, предстоящи срещи, както и да следите мачовете на живо, може да намерите тук

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2015