Резултати след срещите от 4-тия кръг на АФЛ Ботевград

6 Декември 2015, 14:34
(0) (0)
Прочетена: 3133 12

Днес се изиграха срещите от четвъртия кръг на АФЛ Ботевград.
В първата среща един срещу друг се изправиха отборите на Преслав и Север. Отбора на Север както се очакваше нямаше никакви проблеми и разгромиха своя съперник. Краен резултат 1:15.

Втората среща за деня беше между отборите на Изток 2014 и Върколаците Лев Инс. Срещата беше изключително оспорвана, но в крайна сметка отбора на Върколаците Лев Инс победи с резултат 4:5. Още от самото начало на срещата и двата отбора заиграха много открито и бързо си размениха по един гол, за отбора на Изток точен беше Неделин Костадинов, а за Върколаците Николай Христофоров. След изравнителнителния гол от страна на Върколаците, последва леко отпускане, от което много добре се възползваха отбора на Изток и успяха да поведат с комфортна преднина от 2 гола, точни бяха Мартин Марков и Красимир Наков. Минута преди края на първата част Иван Редовски върна едни гол и върна интригата в мача. Още в началото на втората част Иван Редовски вкара два бързи гола и успя да направи пълен обрат. Точно когато момчетата от Върколаците трябваше да решат мача в своя полза, при една контраатака Неделин Костадинов възстанови отново равенството. В последните минути отбора на Върколаците се втурна в атака, но така желания гол не влизаше, герой за отбора се превърна Николай Христофоров, който в последната секунда на мача успя да вкара победния гол.

Третата среща беше между отборите на Бате Борисов и Микроак. Мачът започна много добре за Бате Борисов и до средата на първата част те водеха в резултата с 4:0, автори на головете бяха Ивайло Борисов и Тодор Маринов с по два гола. До края на първата част Любомир Кирилов успя да върне едно попадение за отбора на Микроак. През втората част отбора на Бате Борисов явно помисли, че мачът е свършил и това им изигра лоша шега. Още в самото начало Радослав Цветанов и Здравко Цветков вкараха два гола и направиха разлика само едно попадение. Отбора на Бате Борисов се стегна и чрез Росен Ангелов успя да възстанови преднината си от два гола. Към края на мача, физическите сили на Бате Борисов напуснаха футболистите и Микроак успя да направи пълен обрат с нови два гола на Здравко Цветков. Краен резултат 5:6.

Четвъртата среща беше между Мургаш Врачеш и Олимпик Ботевград. Отбора на Олимпик Ботевград, стоеше много добре на терена през първата част и се противопостави добре на силния си противник. И двата отбора имаха свойте шансове за гол, но двамата вратари бяха безупречни. Все пак минута преди края на първата част отбора на Олимпик се пречупи и Цветослав Ботев откри резултата за отбора на Мургаш. През втората част, отбора на Мургаш и физически започна да превъзхожда своя съперник и успяха да запишат категорична победа, точни за победители бяха Цветелин Цаковски и Марин Георгиев с по два гола, един вкара Ивелин Данчев. За отбора на Олимпик почетното попадение вкара Борислав Богданов. Краен резултат 6:1.

Последната среща беше между отборите на Сенсата и Аутсайдерите. Краен резултат 5:1.

Статистика, предстоящи срещи, както и да следите мачовете на живо може да намерите тук

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2015