Събота, 20 Април 2024, 09:21

Резултати след срещите от четвърти кръг - втори полусезон на АФЛ Ботевград 2019/20

8 Март 2020, 17:38
(0) (0)
Прочетена: 1369 1

Днес (8 март) се изиграха двубоите от 4 кръг - втори полусезон на АФЛ Ботевград 2019/20.

В откриващата среща между Мургаш Врачеш и Сименс станахме свидетели на разгром. Шампионите очевидно бяха мотивирани бързо да се регенерират от поражението срещу Никсметал Груп и го направиха по категоричен и безапелационен начин. Симпатичното лице и приятната игра в редиците на Сименс пък тотално бе изчезнала и днес тимът не успя да окаже никаква съпротива. Следователно логичното се случи и отборът на Мургаш Врачеш отнесе съперника си с лекота, връщайки се към победния път с гръм и трясък. Краен резултат - 18:1. Статистика от срещата можете да намерите тук.

Акцентът върху кръга естествено падна върху дербито между Никсметал Груп и Сириус. "Зелено-черните" за пореден път се доказаха като отбор, който може да печели важни мачове и да показва хладнокръвие, когато е необходимо. След като посякога Мургаш Врачеш през седмицата, сега Никсметал Груп се разправиха и с другия си най-сериозен съперник в лицето на Сириус. В края на първити полувреме символичните домакини разпечатаха вратата на Сириус и с два безответни гола поведоха с 2:0. След почивката "жълто-сините" върнаха едно попадение, но малко след това отново инкасираха за 3:1. В края на мача символичните гости се добраха до още един гол, който покачи напрежението и интригата във финалните минути. Силите на Сириус обаче не стигнаха и така победата отиде в лагера на Никсметал Груп. Краен резултат - 3:2. Статистика от срещата можете да намерите тук.

Програма, резултати, класиране и голмайстори можете да откриете тук.

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2019