Резултати след срещите от десетия кръг на АФЛ Ботевград

14 Февруари 2016, 20:17
(0) (0)
Прочетена: 2316 3

Днес се изиграха първите срещи от новия сезон в АФЛ Ботевград. Както се очакваше отборите в челото не допуснаха изненади и спечелиха свойте срещи.

В първата среща отбора на Върколаците Лев Инс разгроми своя съперник Аутсайдерите с резултат 9:2. Отличен мач направи Стоян Боновски, който вкара шесто гола, два записа Борис Райчев един вкара и Пламен Данчев. За отбора на Аутсайдерите точен беше Стефан Влахов. Може да проследите срещата минута по минута тук

Във втората среща един срещу друг се изправиха отборите на Преслав и Мургаш Врачеш. Отбора на Мургаш спечели задължителна победа с минимален резултат 1:3. Точни за победителите Григор Стойчовски с два гола, третия гол вкара Костадин Дамянов. За отбора на Преслав точен беше Петър Цоков. Може да проследите срещата минута по минута тук

Третата среща един срещу друг се изправиха отборите на Бате Борисов и Олимпик Ботевград. Отбора на Бате Борисов постигна много важна победа с резултат 2:0. Срещата беше изключително оспорвана и мачът беше много интересен. За победителите точни бяха Цветелин Драганов и Ивелин Ваков. Може да проследите срещата минута по минута тук

В предпоследния двубой на терена излезнаха отборите на Изток 2014 и Сенсата. Това беше второто дерби от 9-тия кръг. Мачът беше завързан до последната минута, но отбора на Сенсата измъкна победата с резултат 2:4. Точни за Сенсата бяха Радослав Зарев с два гола, по един вкараха Петър Ташев и Георги Георгиев. За Изток голове вкараха Димитър Харалампиев и Марин Данчев. Може да проследите срещата минута по минута тук

В последния двубой отбора на Север имаха непредвидимия отбор на Микроак. Срещата завърши с трудна победа за отбора на Север с резултат 7:4. Головете за Север вкараха Радко Асенов с три гола, по един вкараха Мариан Ангелов, Христо Илиев, Спас Спасов и Марио Георгиев. За отбора на Микроак точни бяха Радослав Цветанов с два гола, Здравко Цветков и Кристиян Найденов с по един гол. Може да проследите срещата минута по минута тук

Статистика, предстоящи срещи, както и да следите мачовете на живо, може да намерите тук

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2015