Резултати след срещите от шести кръг на АФЛ Ботевград 2019/20

23 Декември 2019, 20:58
(0) (0)
Прочетена: 1446 0

В неделя (22 декември) се изиграха двубоите от 6 кръг на АФЛ Ботевград 2019/20.

В първата среща един срещу друг се изправиха отборите на Сименс и Никсметал Груп. Двубоят премина без изненади, след като временният лидер в лицето на Никсметал Груп продължи похода си с нова победа. Успехът дойде след достойно представяне от страна на Сименс, но в крайна сметка трите точки заслужено влязоха в актива на Никсметал Груп. Краен резултат - 3:6.

Втори помежду си в дербито на кръга се срещнаха Отряд Армейци и Мургаш Врачеш. Може би очаквано шампионите се справиха със своя съперник, след като още през първото полувреме разпечатаха вратата на съперника. Тимът на Отряд Армейци не се даде лесно, но в последствие отстъпи, като силите на “червените” не стигнаха за подвиг. Краен резултат - 1:3.

В последната среща за деня играха Балкан Юноши и Сириус. Двубоят бе чакан с интерес и до голяма степен оправда доверието. Съперничеството премина изключително равностойно, както бяха и очакванията. Двете страни предложиха качествен, а също така и равностоен футбол. До първото полувреме резултатът бе равен, като малко след това Сириус взе аванс от два гола, който запази до края. “Жълто-сините” се справиха с напористия си съперник и в крайна сметка записаха важна победа. Краен резултат - 2:4.

Програма, резултати, класиране и голмайстори можете да откриете тук.

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2019