Петък, 3 Май 2024, 10:54

С много амбиция и футболни качества Чавдар спечели Международния турнир "Юлиян Манзаров"

17 Април 2013, 20:56
(0) (0)
Прочетена: 2819 3

Когато амбицията и футболната страст са водещи идват и победите. С много хъс и спортен дух момчетата от Етрополе успяха да спечелят престижния Международен  турнир за юноши „Юлиян Манзаров”. В оспорвана битка се превърна финалът на турнира между съставите на черногорския Единство и Чавдар, завършил в редовното време 0:0. При изпълнението на наказателни удари футболистите от академията в планинския град се оказаха по силни психически и спечелиха финала с 4:3. Третото  място и бронзовите  медали са за ЦСКА, четвърти са Стяуа, следвани от Ботев и Лудогорец. Отборът на Чавдар се завръща в Етрополе утре /18 април/.

Източник: видео bTV