Силна игра и много емоции показаха юношите на ВК "Етрополе"

13 Февруари 2013, 20:43
(0) (0)
Прочетена: 1713 0

През изминалия уикенд гр.Етрополе бе домакин на поредния кръг от държавното първенство при юношите старша възраст. Много динамика, емоции, резултатност и силна игра видяха любителите на волейбола в планинското градче. Истинско удоволствие бе да се наблюдават мачовете на нашите момчета, тъй като те бяха амбицирани и безкомпромисни към своите съперници и не дадоха нито гейм на връстниците си от Враца, Самоков, Пирдоп и Белоградчик.В пряк двубой за продължаване напред във финалите се изправиха отборите на Етрополе и Монтана, като малко не достигна на домакините да спечелят мача, който се оказа печеливш за момчетата от областния център и те се поздравиха с победата от 3:2 гейма. Абсолютно заслужени поздравления за спортния дух и себераздаването си на терена трябва да получат представителите на ВК ”Етрополе” в състав:
Деян Рачев, Слави Петров, Станимир Койчев, Ваньо Василев, Стоян Стаменов, Николай Тодоров, Валентин Пенков, Цветомир Василев.