СК "Ракитин" Трудовец започна новия сезон с хубава победа

16 Септември 2018, 08:56
(5) (0)
Прочетена: 3916 9

Отборът на СК "Ракитин" Трудовец записа хубава победа във втория кръг на АОГ София Изток срещу отбора на "Спортист" Нови Хан. Срещата се изигра при перфектни условия от страна на домакините. Футболистите на "Ракитин" отново зарадваха своята вярна публика като победиха с резултата 2:0.

Футболистите на Ракитин още през първата част на срещата показаха, че единствено трите точки са изхода от резултата. Отборът на Спортист в началото атакуваше повече, но реални голови положения липсваха. От своя страна Ракитин играеше много добре на контра атака. В средата на първото полувреме все пак закономерното се случи и трудовчани поведоха в резултата с хубав гол на Райко Влъчков. Той със страхотен удар прониза неспасяемо вратата на гостите.

След този гол Ракитин започна да контролира играта все повече и малко след него не закъсня и втория гол. След красива контра атака бързият Цветелин Николов се откъсна и направи резултата 2:0. Така завърши и първото полувреме.

През второто полувреме Ракитин не дадоха шанс на своя противник, като отличните спасявания на Ивелин Цветков запазиха вратата суха. Краен резултат 2:0.

В следващата среща Ракитин гостува на ОФК Елин Пелин на 22.09 от 17:00ч. в Елин Пелин.