Скравена с драматична победа над Зенит (Церово)

24 Септември 2022, 21:05
(0) (0)
Прочетена: 769 10

Футболният отбор на Скравена записа драматична победа над Зенит (Церово) с 4:3.

Гостите поведоха в 20-ата минута, обаче от Скравена изравниха резултата малко преди края на първото полувреме след дузпа, която бе изпълнена от Марин Данчев. В 65-ата минута, гостите от Церово поведоха отново в мача, като се възползваха от грубата грешка в защита на домакините. Веселин Русинов изравни за 2:2 в 72-ата, а 3 минути по-късно Скравена пак получи нова дузпа за нарушение срещу Ваиз Кьосов. Отново Марин Данчев бе точен от бялата точка и обърна резултата за 3:3. Пет минути по-късно, домакините вкараха четвърти гол във вратата на Зенит чрез попадение на Цветомил Димов. В края на мача, Зенит намали резултата за 4:3.

След тази победа, Скравена излезе лидер в класирането с 3 победи и вече има 9 точки. Зенит (Церово) остава на предпоследната позиция с 1 точка.

В следващия кръг Скравена ще играе дерби с Козаро (Ботевград).

Ключови думи: ФК Скравена