“Скравена” с тежка загуба от “Левски” Елин Пелин

22 Април 2023, 23:58
(0) (0)
Прочетена: 1220 1

Отборът на “Скравена” започна плейофната фаза 7-18 място на “А” ОГ София - Запад с тежко поражение от “Левски” Елин Пелин с 5:1, като домакин.

Въпреки проблемите на домакините със стартовия състав преди мача, сътвориха много добър двубой, като главния съдия развали спортсменската игра на двата тима.

В 15-ата минута беше отменен чист гол за отбора на “Скравена”, а в 30-ата минута при ситуация сам срещу вратаря на гостите, номер 13 от домакините Цеци Димов беше повален, но червен картон не беше даден за Елин Пелин.

Преди почивката съперникът на “Скравена” отбеляза два бързи гола и първото полувреме завърши 2:0 за “Левски” Елин Пелин.

Със започването на второто полувреме ”Левски” отбеляза трето попадение, а в 75-ата минута стигна и до 4-ти гол.

Домакините върнаха един гол в 80-ата минута чрез Христо Христов, а 5 минути преди края гостуващия тим вкара за крайното 5:1.

Старши-треньорът на скравенчани Цветан Барбушев заяви , че двамата странични съдии се справиха много добре, а легендарният треньор на “Левски” Емил Велев за пореден път беше дежурен делегат в двубой на “Скравена”.

Въпреки негативния резултат отборът си направи банкет след мача осигурен от Димитър и Румен Романови.

Ключови думи: ФК Скравена