“Скравена” загуби от “Ком 98” Годеч

8 Април 2023, 20:50
(0) (0)
Прочетена: 1199 9

Отборът на “Скравена” отстъпи като домакин с 1:5 от “Ком 98” Годеч в среща от 15-тия кръг на “А” ОГ София - Запад.

Двата отбора изиграха приятен двубой за стандартите на окръжната група, тъй като домакините от Скравена приготвиха добър терен в отлична обстановка.

Легендата на “Левски” Емил Велев - Кокала беше дежурен делегат на срещата.

“Скравена” започна лошо срещата, след като гостите от Годеч поведоха с два гола в началните минути. В 30-ата минута скравенчани се върнаха в мача чрез попадение Цветан Димов, който получи хубаво подаване след комбинация с Цветелин Николов. Първото полувреме завърши при резултат 1:2 за “Ком 98” Годеч.

Домакините започнаха уверено втората част, като показаха желание и себераздаване, но изпуснаха няколко положения за гол. След четвърт час игра, темпото на тима на “Скравена” спадна и гостите отбелязаха безответни три попадения за крайното 5:1.

В последния 16-ти кръг от редовния сезон на “А” ОГ София - Запад на Разпети петък (14.04), отборът на Цветан Барбушев ще почива.

Ключови думи: ФК Скравена