Спортен клуб "Тигрите" с двама балкански шампиони по кикбокс

8 Декември 2023, 11:27
(2) (0)
Прочетена: 1004 0

От 1 до 3 декември в Сърбия се проведе Балканско първенство по кикбокс. Участие в престижната надпревара взеха над 500 състезатели от Молдова, Румъния, България, Северна Македония, Черна гора, Босна и Херцеговина, Словения, Словакия, Сърбия.

Спортен клуб "Тигрите" взе участие с двамата състезатели в категория лоукик - Радослав Николаев от Ботевград (11 г., 42 кг.) и Лазар Петков от Правец (15-16 г., 75 кг.). Двете момчета победиха убедително на четвъртфинали и полуфинали с 3:0. На финалите отново победиха категорично с 3:0 и станаха балкански шампиони.

Радослав Николаев получи купа за "Най-проспериращ млад играч".

До края на годината на спортен клуб "Тигрите" предстои участие в галавечер на 23 декември и с това приключват състезанията за тази година.