Старшата на Чавдар разби Любимец 5:0

13 Април 2013, 20:45
(0) (0)
Прочетена: 1810 1

Мач, в който домакините от Етрополе доминираха напълно, видяха зрителите на изкуственото игрище в махала „Крушака” в Етрополе и цифровото изражение от 5:0 бе напълно логично. Още в 5-та мин. защитникът Ивайло Иванов би шут от границата на наказателното поле и топката влетя във вратата на гостите. До края на първата част Юлиян Ненов и Атанас Георгиев пропуснаха да удвоят резултата. През второто полувреме футболистите от южното градче отпаднаха и физически и попаденията следваха едно след друго в тяхната врата. В 48-та мин.Симеон Вешев би неспасяемо и удвои резултата .Класиката дойде три мин. по-късно след самостоятелен пробив на Юли Ненов. Малко по-късно и Даниел Пехливанов записа името си сред голмайсторите, а в последната секунда на мача Ненов оформи крайното Чавдар-Любимец U19 5:0.