Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 3.06.2026г. 07:15 | Предлага
Публикувано на 2.06.2026г. 16:56 | Търси
Публикувано на 1.06.2026г. 16:04 | Предлага
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Публикувано на 10.02.2026г. 13:42 | Продава
Има настройка за изключването й в мобилните апарати.
Пълна простотия.
Не е простотия. Тестват да управляват телефона ви.
Защо мислиш,че те вече не го управляват?
в всяка европейска държава го има , но ето в бг го вкарват и некой умняци почват да говорят ще ми управляват телефоните и севкви глупости
БЪЛГАРСКА РАБОТА АМА ЦИГАНСКА
Колко си прост ти ,колко си прост ,феномен си
Заживеят постоянно в село в община Правец и в обявеното време Днес НЕ получих SMS от системата за ранно предупреждение. Поредната българска простотия..... Някой е взел парите.....
Днес в обявения интервал от време НЕ получих sms от системата за ранно предупреждение. Кой открадна парите?
Ами и цялата тази простотия, е една голяма далавера, става въпрос за едни пари които трябва да се усвоят от правилните хора.
Къф SMS бе албанец. Това е съобщение което го праща директно в телефона. Ако си със Сименса от 2002 няма да получиш нищо. Вие щурите пенсии не знаете как да си ползвате времето, честно.