Традиционен футболен турнир

17 Септември 2011, 01:51
(0) (0)
Прочетена: 4218 0

По традиция Кметство с. Трудовец организира пролетен футболен турнир в памет на Стамен Николов. Тази година той се проведе на 14 май. Взеха участие четири отбора: „Ракитин”, „Уружай”, „Бетон Габар”, „Маракана”.
Играеха се по две полувремена по 10 мин.

Резултатите от двубоите са следните:
„Ракитин” – „Урожай” 3:0
„Бетон Габар” – „Маракана” 1:0
„Ракитин” – „Маракана” 0:0
„Бетон Габар” – „Урожай” 0:0

Финалният мач за I място беше между „Ракитин” и „Бета Габар”. Мачът започна много добре за „Ракитин”, който още в първите минути поведе с 1:0. В бърза ответна атака, обаче, отборът на „Бетон Габар” успя да върне гола. Последваха още 2 бързи гола и така I-то полувреме завърши с резултат 1:3 за „Бетон Габар”. Второто полувреме започна с натиск на „Ракитин” и головата разлика ба намалена до 2:3. Въпреки всеотдайната игра от страна и на двата отбора, до края на мача нямаше други попадения.

Последният мач бе за определяне на III и IV място между „Маракана“ и „Урожай“, който завърши при резултат 0:0.

Крайно класиране:
Първо място – „Бетон Габар“ ( Специално изработена купа, 200лв парична награда и грамота )
Второ място – „Ракитин“ ( 150лв парична награда и грамота)
Трето място – „Маракана“ ( 150лв парична награда и грамота )