Неделя, 14 Юни 2026, 11:07

Традиционен летен празник в село Равнище

26 Август 2014, 10:09
(0) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 6401 3


Жители на с. Равнище се събраха на традиционното лятно парти в центъра на селото. На увеселителното тържество присъстваха над 150 души, сред които и много младежи. Бяха подготвени забавни игри и томбола с награди. 
Програмата продължи с танци, хора и весело настроение.


Източник: balkanec.bg

Коментари (3)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 26 Август, 12:39

    кво парти бе, това си е жур!

  • Отговори (0) (0)
    2. добавен от: Китен 15 Октомври, 21:32

    едно време правеха градински увеселения в двора на училището с духовата музика и истински кебапчета беше много романтично и се помни цял живот,един незабравим спомен от младоста

  • Отговори (0) (0)
    3. добавен от: Анонимен 25 Септември, 16:20

    Голяма тъпня! И, разбира се, гъзовете във VIP ложата, простолюдието на мегдана..... Ха-ха-ха! Простотия!

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete