Цветослав Маринов от СК "Тигрите" с впечетляващо представяне в Top Ten Bulgaria European Cup

23 Април, 09:40
(1) (0)
Прочетена: 375 4

Завърши Европейската Купа Top Ten Bulgaria European Cup. В Пловдивската спортна зала „Колодрум“ три дни се състезаваха близо 2000 участници, които бяха оценявани от 100 от най-добрите международни рефери в кикбокса.
Българските кикбоксьори спечелиха 348 отличия, от които 105 златни, 96 сребърни и 147 бронзови на европейската купа, която се проведе в Пловдив.

Спортен клуб "Тигрите" взе участие в престижното състезание с един състезател - дебютантът Цветослав Маринов. Той се състезава в стил киклайт и стана вицешампион при мъжете - 84 кг. Това е първият завоюван медал за клуба от такъв форум.

"Адмирации, момче! Радваме се, че при нас ти намери своето място и видя, че с труд и постоянство мечтите стават реалност!
Специални благодарности отново на фирма DECIBEL за подкрепата, за участието ни на този форум! Бъдете живи и здрави!" - Това каза треньорът на Спортен клуб "Тигрите" Тодор Николов.