Утре на 28.01 Балкан приема Ямбол в търсене на задължителен успех

27 Януари 2023, 16:29
(1) (0)
Прочетена: 748 0

Шампионът Балкан ще домакинства на Ямбол за мач от 16-ия кръг на Националната баскетболна лига в “Арена Ботевград” в събота на 28.01 от 18:00 ч.

Ботевградчани записаха загуба от Черноморец през седмицата в Бургас с 93:83, след като тимът на Петър Златанович изигра много слабо първо полувреме. Сега балканци са способни да запишат 12-ата си победа в НБЛ. За Балкан Христо Захариев и Михаил Гавазов ще бъдат извън състава.

Ямбол пък пристига в Ботевград след загуба от Спартак Плевен в четвъртък, като драматично отстъпиха на своя опонент с 84:82 в зала “Балканстрой”. Момчетата на Александър Алексиев ще бъдат без контузените Георги Герганов и Павел Маринов. Основният лидер на ямболии Иван Лилов е в състава.

Ключови думи: БК Балкан