Неделя, 14 Юни 2026, 09:25

В ОУ "Васил Левски", с. Видраре отбелязаха Деня на Земята

22 Април 2021, 19:55
(1) (1)
Правец - Новини
Прочетена: 2012 2


"Ние сме зелени" бе мотото на отбелязания Ден на Земята в ОУ "Васил Левски", с. Видраре днес 22.04.2021 г.
Всички ученици и деца от Подготвителна група се включиха в инициативата за отбелязване на международния Ден на Земята. Под ръководството на г-жа Р. Петкова, учител по природни науки в прогимназиален етап те направиха изложба от рисунки посветени на земята, изслушаха кратък доклад подготвен от Яница Асенова - ученичка от 6 клас на тема "Защо е важно да полагаме грижи за опазването на планетата Земя", боядисваха и освежаваха къщички за птици - част от училищния парк, засадиха дървета предоставени любезно от ДГС гр. Ботевград в двора на училището, рисуваха върху асфалт. Цялото училище се почувства обединено от идеята за опазване на околната среда и съхраняване живота на планетата Земя.

Източник: balkanec.bg

Коментари (2)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 22 Април, 21:37

    Джурово го изтървахме,ама Видраре кога стана цветно село!?

    • (0) (0)
      1. добавен от: Анонимен 17 Септември, 19:33

      всеки път що

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete