В Правец се изигра контрола на Ботев Враца срещу израелски отбор

21 Юли 2023, 21:10
(0) (0)
Прочетена: 911 5

Ботев завърши 1:1 в контролна среща срещу израелския Апоел Петах Тиква, която се игра в Правец. Мачът се игра в три части по 30 минути.

Дебют за Ботев направи новото попълнение Едуардо Кунде, а след контузия в игра се върна Марко Мажуга.

В 6-ата минута Момчил Цветанов центрира, Браян Переа стреля с глава, но изпрати топката над вратата. Малко по-късно шут на Генов бе спасен от вратаря и излезе в корнер.

В 13-ата минута Момчил Цветанов получи пас от Стефан Велев, шутира, но в аут.
През втората третина Ботев отбеляза попадението. Това стана в 44-ата минута, когато Даниел Генов подаде към Браян Переа, който шутира и вкара за 1:0. Преди това удар на Стефан Велев излезе в аут.

В 62-ата минута грешка в защитата доведе до положение на израелския тим, но топката бе изпратена в аут.

В 70-ата минута гостите имаха още една добра възможно, но след удар в глава топката излезе в аут.

Минута по-късно Ботев можеше да отбележи втори гол. Марко Мажуга центрира, Жан-Пиер Да Силва стреля с глава, но изпрати топката в аут.

16 минути преди края израелския тим изравни, като се възползва от грешка в отбраната на Ботев.

БОТЕВ: Федерико Бариос, Браян Мендоса, Мартин Кавдански, Луис Фелипе, Момчил Цветанов, Диого Барбоса, Стефан Велев, Чавдар Ивайлов, Спас Георгиев, Браян Переа, Даниел Генов (Любомир Василев, Петър Кепов, Едуардо Кунде, Мартин Христов, Пламен Петров, Митко Панов, Иван Нешков, Красимир Тодоров, Жан-Пиер Да Силва, Марко Мажуга, Мирослав Маринов)

Източник: botevvratsa.com

Ключови думи: Правец