Неделя, 14 Юни 2026, 10:39

В Правец се проведе футболен турнир “Чрез спорт срещу насилието”

28 Октомври 2022, 19:25
(1) (0)
Правец - Спорт
Прочетена: 1575 3


Днес на футболния терен в Правец среща си дадоха 4-те отбора на основните училища от малките населени места в общината. Става въпрос за мотото “Чрез спорт срещу насилието”, което е във връзка с празника на Народните будители.

След оспорвани мачове, момчетата от училищата се класираха така:

I-во място – ОУ „Любен Каравелов“ – Осиковица;
II-ро място – ОУ „Васил Левски“ – Видраре;
III-то място – ОУ „Христо Ботев“ – Джурово;
IV-то място – ОУ „Христо Ботев“ – Разлив.

Бяха раздадени и индивидуални награди:
Най-добър вратар – Радослав Кръстев, Видраре;
Голмайстор – Христо Иванов, Осиковица;
Най-полезен за отбора – Стефан Вутьов, Джурово;
Най-атрактивен играч – Николай Райков – Разлив.

Източник: balkanec.bg

Коментари (3)

  • Отговори (1) (0)
    1. добавен от: Анонимен 28 Октомври, 19:32

    Браво! Да стане традиция!!

    • (1) (0)
      1. добавен от: Анонимен 30 Октомври, 07:22

      Негодник

  • Отговори (2) (0)
    2. добавен от: Анонимен 30 Октомври, 07:22

    Негодник такъв.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete